Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
TUZCUOĞLU NAKLİYAT FİRMA PROFİLİ

Lojistik kapsamında 1893’ten beri hizmet verdiğimiz zaman dilimi içinde sayısız kişi, şirket ve kamu kuruluşuna nakliye işi yapmış olan Tuzcuoğlu Nakliyat, bu alanda önemli lojistik kuruluşları içerisinde bulunmaktadır.

Müşterilerine nitelikli ve ayrıca güvenceli iş yapan Tuzcuoğlu Nakliyat, evveliyatından beri güçlü referanslar elde etmiştir.

Tuzcuoğlu Nakliyat kurumsal özelllikleri, şehir içi ve şehirler arası nakliyat işlemlerinde kullandığı 4 adet ortanca büyüklükte ve 5 adet 10 lastikli nakliyat kamyonu, bölgesel asansörlü evden eve taşımacılık alanında faydanıza sunduğu 3 farklı seyyar asansör kamyonu, eşya muhafaza işlemleri için 1600 metrekare dahili kısmı mevcut olan, emniyetli antreposu ve aynı zamanda nakli yapılacak her yük ve eşyaya uygun olacak şekilde derlenmiş ambalaj malzemeleri depolarından oluşmaktadır. Bununla birlikte şirketimizin, hizmet sağladığı birey ve kuruluşların taşınma gereksinimlerine sıkıntısız cevap verebilme hedefiyle istihdam ettiği, tamamı kendi özel branşlarında deneyim sahibi ve tecrübeli çalışan kadrosu bulunmaktadır.

“Mükemmel Kalite, Eksiksiz Hizmet” özdeyişiyle, müşterilerine bir vaat veren firmamız, müşterilerinin isteklerinin ekonomik, kaliteli, güvenli bir şekilde ve doğru zamanda sağlanmasını reel kalite politikası olacak şekilde içselleştirmiştir.