Aydınlı Evden Eve Nakliyat

Anasayfa » Aydınlı Evden Eve Nakliyat

Aydınlı Evden Eve Nakliyat

Aydınlı evden eve nakliyat firması eşyalarınızın bir yerden başka bir yere taşınması konusunda hizmet veren bir firmadır. İşletmemizin çalışma prensipleri, ekip arkadaşları, paketleme, ambalajlama, istifleme gibi pekçok konusu ile ilgili ayrıntılı bilgilere firmamıza uğrayarak veya iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz. Şehirlerarası taşımacılık, şehiriçi taşımacılık, ofis taşımacılığı, ev taşımacılığı gibi pek çok alanda hizmet vermekteyiz. Firmamız profesyonel taşımacılık hizmeti verdiği için müşteri memnuniyetini kazanmaktadır. Ayrıca işlemler sırasında gösterilen hassasiyet ve özen sayesinde eşyalarınızın hiçbir zarar görmemesi sağlanmaktadır. Sizlerde eşya taşıma konusunda doğru bir adres arıyorsanız muhakkak Aydınlı evden eve nakliyat ile iletişim halinde olmalısınız.

Aydınlı Evden Eve Nakliyat
Aydınlı Evden Eve Nakliyat

Nakliye Türleri

Evden eve nakliye işleminin farklı türleri bulunmaktadır. Örnek verecek olursak bazı kimseler eşyalarının bir bölümünü kendileri paketleyip diğer bölümünü evden eve nakliye firmalarından talep edebilmektedir. Bazı kimseler ise mobilyalarının demontaj ve montajı, beyaz eşyaların tesisat işlemleri dahil olmak üzere kendisi gerçekleştirir ve sadece taşıma işlemi için nakliye firmaları ile anlaşabilmektedir. Bunun dışında bazı kimseler eşyalarının tamamını nakliye firması tarafından paketlenmesini talep edebilmektedir. Tüm bunlar göz önünde bulundurularak ı taşıma işlemlerini talep edebilirsiniz. Firmamız her türlü taşımacılık işlemini gerçekleştirecek bir kapasiteye sahiptir. Ayrıca özellikle uzak mesafelerde taşıma işlemi gerçekleştirirken mazotun fazla olması fiyatların yüksek olmasına sebep olabilmektedir. Böyle bir durumda da bazı kişiler aynı araç içerisinde birden fazla evin taşınması işlemi talep edebilmektedir. Bu taşınma parselli taşımacılık denilmektedir ve firmamızda bu taşımacılık işlemini uygulayabilmektedir.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evlerini taşımak isteyenlerin merak etmiş oldukları konulardan bir tanesi ise evden eve nakliyat fiyatlarıdır. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi taşıma işleminin pek çok farklı çeşitleri bulunmaktadır. Bu işlemlerin dahil olması veya dahil olmaması gibi etkenler fiyatlara etki etmektedir. Bu sebep ile firmamız ile iletişim halinde olursanız nasıl bir taşımacılık işlemi istediğinizden bahsetmeniz, taşıma yapılacak olan mesafe gibi pek çok etken görüşülerek sizlere uygun fiyatlar verilir. Firmamız için eşyaların doğru, kolay, hızlı bir şekilde taşınması önem arz etmektedir. Fiyatlar konusunda ise müşterilerimize ciddi manada yardımcı olduğumuz için bu konuda rahatlık ile bizi tercih edebilirsiniz. Sunmuş olduğu profesyonel hizmeti uygun fiyatlar ile müşterilerine sunduğu için birçok kişi yıllardır bizim ile çalışmayı tercih etmektedir.

Sigorta Sözleşmesi

Aydınlı evden eve nakliyat olarak eşyaların taşıma sırasında müşterilerimiz ile bir sözleşme imzalamaktayız. Bu sözleşmede müşterilerimize eşyaların güvenli bir şekilde taşınacağına dair pek çok farklı maddeyi belirtmekteyiz. Bunun dışında yapmış olduğumuz sigorta sözleşmesi ile müşterilerimizin eşyalarını güvence altına almaktayız. Yani yaşanabilecek herhangi bir kaza, yangın gibi bir felaket sonucunda eşyalarınızın tamamının zarar görme ihtimaline karşı bir sözleşme yapılmaktadır. Burada belirli miktarlarda teminat üzerine sigorta sözleşmesi yapılmaktadır. Sizler eşyanızın korunması için hangi teminat bedelini kabul ediyorsanız bu bedele göre bir sözleşme gerçekleştirmekteyiz. Yaşanabilecek herhangi bir kaza sonucunda ise firmamız belirlenen bu teminat ücretini size ödeyerek maddi olarak mağdur olmamanızı sağlamaktadır.

İletişim Numaralarımız

Aydınlı evden eve nakliyat 7gün 24saat Türkiye’nin her yerinde şehir içi şehir dışı bütün taşımacılık işlemlerini gerçekleştirmektedir. Firmamız ile iletişim halinde olarak istediğiniz güne randevu alıp taşıma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Firmamız bünyesinde fazlaca ekip arkadaşları çalıştırdığı için aynı anda birçok farklı şehre taşıma işlemi gerçekleştirebilmekteyiz. Araçlarımız eşyalarınızın güneş, yağmur, kar gibi pek çok konuda korunmasını sağlayacak şekilde dizayn edilmiş araçlardır. Uzun yollarda eşyalarınızın zarar görmemesi için aracımızın bütün sistemleri kontrol edilmektedir. Böylelikle yokuş tümsek gibi pek çok alanda eşyalarınızın sarsılmadan taşınmasını sağlamaktayız. Internet sitemizden veya iletişim numaralarımızdan bizler ile irtibat kurabilirsiniz.