Ataköy Evden Eve Nakliyat

Anasayfa » Ataköy Evden Eve Nakliyat

Ataköy Evden Eve Nakliyat


Ataköy evden eve nakliyat firması taşınırken en çok eşyaların korunaklı ve güvenli bir şekilde taşınıp taşınmayacağı ile ilgili endişelere kapılmanın önüne geçilmesini amaç edinmiştir. Taşınırken bazen eşyalarında depolanması saklanması gerekmektedir. İşte bu yüzden birçok nakliye ararken hem depola hem de profesyonel ekiple çalışmak isteyenlerin ilk tercihi nakliyat firmaları olmaktadır.

Böylelikle hem cebinizi korur hem de eşyanıza hiç zarar gelmeden taşıma işlemi olmaktadır. Nakliyat firmaları şehir içi, şehir arası, ofis taşımacılığı gibi birçok alanda hizmet sunan nakliyat sektörlerinin arasında yerini almıştır. Evden eve nakliyat firması uzman, profesyonel kadro ile ekiplerini çalıştırmaktadır.

Eşya Depolama Seçeneği


Ataköy evden eve nakliyat firmalarının depolama hizmetleri geçmişten günümüzde her anımızda pek çok kolaylık sağlamaktadır. Depolama hizmetleri nakliyat bünyesinde bizlere en profesyonel ve güvenilir hizmet olarak sunmaktır. Özenle sakladığınız veya hediye verilen eşyaların maneviyat değerleri olabilir ama evinizde yeri kalmadığı zaman atmaya veya birisine vermeye kıyamadığınız zaman evden eve depolama ihtiyacı duyulur.

Böylelikle daha az miktarda aylık olarak kiraya para ödemek veya taşınmak için tonlarca para vermeye gerek duyulmaz. Nakliyat depoları genellikle yeni evlenecek çiftler, boşanacakla, sık şehir değiştirecekler ya da eğitim için başka şehre gidecekler için avantajlı bir sistemdir.

Nakliyat firmaları özenli bir şekilde eşyalarınızı paketledikten sonra büyük bir alana güvenli bir şekilde koyar. Kameralarla 7/24 saat güvenli bir şekilde izlenir. Oluşabilecek hırsızlık, sel, yangın vs gibi olumsuzlukların önüne geçilir. Eşyalar için belli bir havalandırma sistemi yaparak rutubet ve küf gibi eşyaları olumsuz etkileyecek olumsuzlukların önüne geçebilir.

Beyaz Eşya Taşınması


Ataköy evden eve nakliyat firmamız en çok da endişe duyduğunuz noktada tam bu sırada hizmetini kusursuz sunar. Beyaz eşyalar hassas ve cebi cüzi miktarda zorlamaktadır. Taşınırken dikkat edilecek eşyaların arasında yerini almaktadır. En ufak dikkatsizlikten dolayı ani bükülme, burkma veya mekanizmasına hasar vermesine neden olacaktır.

Taşınırken mümkün olduğunca taşınma tekniğini bilen bir nakliye firmasıyla taşınmanız yerinde seçim ve doğru karar olacaktır. Beyaz eşyaların çizilmesine ve kırılmasına karşı özel ambalajlama paketleriyle ambalajlanması gerekmektedir. Özel ambalajlama yaptıktan sonra sargı ya da battaniye tarzı özel korumayla sarıldıktan sonra taşıyacak kişiye taşıma aparatı giydirilir.

Çamaşır makinesini taşınmadan önce emniyet kemerini mutlaka takılması gerekmektedir. Çamaşır makinesinin su bölümünü boşaltın. Nakliye kamyonuna koyarken mutlaka dik sekildi yerleştirilmesi önemlidir. Sebebi ise önemli parçaları sağ, sol ya da yukarı şekilde konulması zarar verecektir.

Asansörlü Nakliyat İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler


Asansörlü nakliyat firmaların en çok tercih ettiği mekanizmalı sistemdir. Asansörlü taşıma aracın bakimi ve sigortalı olması gerekmektedir. Taşınacak alan pencere ya da kapıların eşyaya geçebilecek alanları tespit edip aracı oraya konulmalı. Her bina yapısı ve yüksekliği farklıdır. Bundan dolayı asansörlü evden eve nakliyat olacaksa mutlaka yüksek katlara kadar çıkan araç tipi seçilmeli.

Özenli, dikkatli ve konforlu bir şekilde eşyalarınızı profesyonel taşımalıdır. Her ev eşyası hafif olmayabilmektedir. Ağır eşyalar için mutlaka güçlü aparatlar yerleştirilmesi gerekmektedir. Çevreye gürültü vermeden özenli bir şekilde aşağıya indirerek araca doldurulmalıdır.

Eşya Taşıma Sistemi


Taşınılacak mekânı, konumu ayarladıktan sonra nakliye firması seçilir. Daha sonra seçilen nakliye firması öncelikle bir ekspertizle gelmektedir. Ekspertiz eşyalarınıza bakarak rapor tutuktan sonra eşyanızı sigortalanır. Daha sonra koltuk, yatak gibi kirlenip zarar görecek eşyaları havali naylon ambalajlama paketleriyle ambalajlanarak taşınır. Kitap, gazete gibi özel gereçler kolilere konulur. Eşya giysiniz büyük kolilere konularak paketlenir.

Uzman marangozlar tarafından dolaplarınızı özenli bir şekilde sökülüp paketlenir. Müşteri memnuiyeti içinde bizde firma olarak en iyi üstün korumayla profesyonel ekiplerimizle en iyi şekilde eşyalarınız güvenli ve sigortalı hizmet sunmaktayız.

Ataköy Evden Eve Nakliyat
Ataköy Evden Eve Nakliyat