Akfırat Evden Eve Nakliyat

Anasayfa » Akfırat Evden Eve Nakliyat

Akfırat Evden Eve Nakliyat

Akfırat evden eve nakliyat olarak eşya taşıma konusunda sunmuş olduğumuz son teknoloji hizmet ile müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktayız. Eşyalarınızın kolaylıkla bir yerden başka bir yere taşınabilmesi için evden eve nakliyat firmalarından yardım oldukça önemli bir adımdır. İnsanlar pek çok sebepten dolayı ev değişikliği yapabilmektedir. Bu ev değişikliklerinde ise istenilen bir şekilde eşyalarınızın zarar görmeden taşınması için profesyonel anlamda hizmet almak gerekmektedir.  Özellikle mobilya ve beyaz eşyaların çok fazla maliyetli olması ve çok olması gibi pek çok sebep insanların eşyalarını profesyonel anlamda taşıma konusunda desteklemektedir. Evden eve nakliyat firmalarının eşyaları paketleme, istifleme gibi pek çok konuda ciddi bir çalışma sistemi sundukları için müşteriler bu konuda daha memnun olmaktadırlar.

Evden Eve Nakliyat Firmalarımın Çalışma Düzeni

Akfırat evden eve nakliyat

Akfırat Evden Eve Nakliyat

Akfırat Evden Eve Nakliyat

firması olarak eşyaların taşınması konusunda oldukça hassas davranmaktayız.  Firmamız eşyaların her birinin özenli bir şekilde paketlenmesi konusunda gereken bütün işlemleri gerçekleştirmektedir. Kullanmış olduğumuz patpat gibi koruma ekipmanları sayesinde beyaz eşyalarınızın, mobilyalarınızın hiçbir zarar görmemesini sağlamaktayız. Başka firmalara göre firmamız tüm eşyaların paketlenmesine Özen göstermektedir. Özellikle kırılma ihtimali yüksek olan ayna gibi eşyaların korunması için ekstra ekipmanlar kullanmaktayız. Ayrıca mutfak eşyalarınızın her birinin kırılabilecek özellikte olmasının sebebi ile taşınması konusunda ekstra bir özen göstermekteyiz. Aksesuar gibi sizin için değerli olan eşyalarınızı da yine taşınması konusunda gerekli hassasiyeti göstermekteyiz. Araç içine eşyaların istiflenmesi konusunda ekibimiz oldukça başarılı bir şekilde hizmetlerini vermektedir.

Yeni Nesil Taşıma Hizmetimiz

Firmamız yeni nesil taşıma hizmeti konusunda gereken bütün işlemleri uygulamaktadır. Özellikle son teknolojinin taşıma sektörüne getirmiş olduğu yenilikleri bünyemizde bulundurmaktayız.  Eşyaların taşıma konusunda asansörlü taşımacılık sistemlerini kullanarak hem işin daha hızlı yapılmasını hem de eşyaların daha güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamaktayız. Çünkü merdiven arasından veya bina asansörü içerisinde dar bir alanda taşınmaya çalışan eşyaların zarar görme ihtimali oldukça yüksektir. Fakat eşyaları  dışarıdan kurulan asansör sistemi üzerinden taşınmaları hem eşyaların zarar görmemesini hem de daha hızlı bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Eşyalarınızın hızlı ve güvenli bir şekilde taşınması ise sizin yeni hayatınıza daha rahat başlamanızı sağlayacaktır. Firmamız ile iletişim halinde olarak eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınmasını sağlayabilirsini.

Güvenli Taşımacılığın Adresi

Akfırat evden eve nakliyat olarak güvenli taşımacılığın adresi ünvanını almış bir şekilde hizmetlerimize devam etmekteyiz. Firmamız eşyalarınızın taşınması konusunda sizsizler bir sözleşme imzalamaktadır. Bu sözleşme içerisinde sigortalı taşımacılık anlaşması da bulunmaktadır. Sigortalı taşımacılık eşyalarınızın istediğiniz bir ücret üzerinden sigortalanması anlamına gelmektedir. Böylelikle eşyalarınızın başına gelebilecek ciddi felaketlerde firma size  ödeme gerçekleştirecektir.  Örnek verecek olursak eşyaların taşınması sırasında aracın kaza yapması, yangın vesaire gibi herhangi bir sorun çıkması eşyaların hepsini yok olması anlamına gelebilir. Böyle bir durumda firmamız yapmış olduğu anlaşma ile müşterilerine geri ödeme sağlamaktadır.

Fiyatlarımız

Evden eve nakliyat hizmetinin farklı birçok versiyonu bulunmaktadır. Bazı durumlarda kişiler özel eşyalarını ve küçük eşyalarını paketler ve diğer eşyalarını evden eve nakliye firmasının taşımasını talep edebilir. Bazı durumlarda bütün paketleme işlemi evden eve nakliyat firmasına verilebilir. Bazen tek bir araç içerisinde tek bir evin eşyasının taşınması talep edilirken bazı durumlarda birden fazla ev aynı araç içinde taşınması şekli talep edilebilir. Mobilya montaj ve montajı konusunda bazı kimseler hassas oldukları için bu işi kendileri yapmak isteyebilirler. Tüm bu faktörler göz önüne alınır ise eşyaların taşınması konusunda fiyatlandırmalar farklılık gösterebileceğini söyleyebiliriz. Sizlerinde eşya taşımacılık işlemleri var ise Akfırat evden eve nakliyat firması ile iletişim halinde olarak bütün ayrıntıları ile ilgili gerekli bilgileri ve fiyatlandırmaları öğrenebilirsiniz.