Akatlar Evden Eve Nakliyat

Anasayfa » Akatlar Evden Eve Nakliyat

Akatlar Evden Eve Nakliyat

Akatlar evden eve nakliyat yıllardır taşımacılık sektöründe hizmet veren ve müşterilerinin memnuniyetini kazanan bir firmadır. Firmamız ilden ile evden eve taşımacılık konusunda her geçen gün kendisini geliştiren bir firmadır. Teknolojinin taşımacılık alanına sunmuş olduğu bütün ekipmanları kullanan firmamız çalışma arkadaşlarına sunduğu eğitimler ile de eşyalarınızın kolay, güvenilir ve hızlı bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Güvenilir ve profesyonel anlamda taşıma hizmeti almak istiyorsanız firmamız ile iletişim halinde olabilirsiniz. Firmamız eşyalarınızın koruma altına alınması için sigortalı taşımacılık konusunda da hizmetlerine devam ettirmektedir. Asansörlü taşımacılık hizmeti de yine firmamızın müşterilerine sunmuş olduğu profesyonel hizmetler arasında bulunmaktadır.

Taşımacılık Çeşitleri

Taşımacılık alanında sunulan birçok farklı çalışma şekli bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi eşyaların tamamen firma tarafından paketlenmesinin talep edilmesidir. Yani sizler evinizi normal yaşantı halinize bırakıyorsunuz firmamız bütün eşyaları kendisi paketliyor. Bunun dışında pek çok kimse mutfak eşyalarını ve özel eşyalarını kendisi paketlemeyi tercih edebilir. Bu paketleme hizmetinde ise sadece mobilyaları montaj demontaj işlemleri ve beyaz eşyaların tesisat işlemlerinin yapılması evden eve nakliyat firmasına kalmaktadır. Özellikle uzak şehirlerde taşıma işlemi gerçekleştirilirken taşıma fiyatları oldukça yüksek olabilmektedir. Bu yüksek maliyetlerden kurtulabilmek için ise parselli taşımacılık tercih edilebilmektedir. Parselli taşımacılık  aynı araç içerisinde birden fazla evin taşınması anlamına gelebilmektedir. Burada da firmamız gereken hizmeti sunarken birden fazla ev eşyasının herhangi bir şekilde karışmaması için gereken bütün tedbirleri almaktadır. Taşımacılık çeşitlerinden her birini sunan firmamız talep ettiğiniz ekstra bir durum var ise bu konuda da isteklerinizi karşılayabilecek bir düzene sahiptir.

Asansörlü Taşımacılık ve Sigorta

Akatlar Evden Eve Nakliayat

Akatlar Evden Eve Nakliayat

Akatlar evden eve nakliyat olarak eşyalarınızın taşınması sırasında gereken bütün tedbirlerin alınması birinci önceliğimizdir. Eşyalarınızın taşıma sırasında paketlemesi konusunda gereken bütün hizmeti sunmak eşyalarınızın zarar görmesinin önüne geçmektedir. Fakat bizlerin de ön göremediği bazı durumlar olabilir. Örnek verecek olursak taşıma sırasında karşılaşılabilecek bir kaza, yangın gibi pek çok neden ile bütün eşyalarınızın zarar görmesi söz konusu olabilir. Burada ise sizlerin ciddi bir maddi zararı ortaya çıkacaktır. Bu maddi zararı önleyebilmek adına ise firmamız sigortalı taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Sigortalı taşımacılık hizmetinde eşyalarınız  belirli bir ücret konusunda teminat altına alınmaktadır. Böylelikle karşılaşılabilecek herhangi bir kaza olursa sizlere bu ücret ödenerek maddi olarak mağdur olmanız önlenmektedir. Ayrıca firmamızın sunmuş olduğu diğer bir hizmet ise asansörlü taşımacılık hizmetidir. Asansörlü taşımacılık sayesinde eşyalarınızın merdiven aralarında veya apartman asansörlerinde darbe almaları

nın önüne geçilmektedir. Hızlı, kolay ve zararsız bir şekilde taşıma için asansörlü taşımacılık hizmetini firma olarak müşterilerimize sunmaktan mutluluk duymaktayız.

Taşımacılık Fiyatları

Yukarıda bahsi geçen bütün taşıma türlerinden her birinin kendine özgü bir fiyatlandırma çeşidi bulunmaktadır. Ayrıca taşıma işlemi gerçekleştirilirken mesafe de  fiyatlara etki eden faktörler arasındadır. Çünkü belirli bir mesafede yakılacak olan yakıt miktarı fiyatlara etki ediyor. Özellikle şehirlerarası taşımacılıkta fiyatlara etki eden en önemli faktör yakıt miktarıdır. Bu sebep ile taşımacılık işlemi gerçekleştireceğiniz zaman firmamız ile iletişim kurabilirsiniz. İletişim sırasında firmamıza taşıma mesafesi ile ilgili bilgi verirken hangi tür taşıma işlemi istediğinizi belirtmeniz fiyatlar konusunda net bir tutar öğrenmeniz konusunda yardımcı olacaktır. Firmamız taşımacılık ile ilgili kaliteli hizmeti uygun fiyata sunma konusunda da bilinen bir işletmedir.

Bize Ulaşın

Akatlar evden eve nakliyat olarak bizlere WhatsApp iletişim numaralarımızdan veya telefon numaraları ile ulaşabilirsiniz. Firmamız 7gün 24saat taşımacılık ile ilgili bilgi ve hizmet verme konusunda sizlere yardımcı olmaktadır. Internet sitemizden taşımacılık ile ilgili yapmış olduğumuz bütün çalışmaları inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanmış olduğunuz ekipmanlar, taşıma alanında sunmuş olduğumuz son teknoloji hizmetleri ile ilgili bilgilerimizi sitemizden takip edebilirsiniz.